Perfume By Selena

Vivamore Fan Photos

1. srpna 2013 v 12:17 | SelenQa
Nějaké fanynky, které mají Selenin parfém Vivamore ho vyfotili, tak vám přináším jejich fotky. Doufám, že jednou budu mít šanci si k němu aspoň čichnout.
imagebam.com imagebam.com

Vivamore Promotional Photos

24. června 2013 v 16:40 | SelenQa
Našla jsem 2 promo fotky pro Selenin nový parfém Vivamore.
imagebam.com imagebam.com

Vivamore Perfume Special Offer

21. června 2013 v 12:05 | SelenQa
Spolu s novým parfémem Vivamore vznikla nová speciální nabídka. Pokud si teď objednaté jakýkoliv její parfém, dostanete tuhle tašku.
imagebam.com

Vivamore (2013)

20. června 2013 v 11:47 | SelenQa
Už včera jsem vám psala o novém parfému s názvem Vivamore, který Sel nyní vydává a je k dostání v obchodech Macy's. Článek si můžete přečíst tady. Přidávám sem ještě 2 samostatné fotky flakónku. Jak už jsem říkala, je podobný tomu prvnímu, akorát bílý.
imagebam.com imagebam.com

Selena Gomez Vivamore Eau de Parfum

19. června 2013 v 18:46 | SelenQa
Selena vydává nový parfém. Tentokrát jde o parfémovanou vodu s názvem Selena Gomez Vivamore. Má podobnou lahvičku jako první parfém, ale bílou. tady je článek, který jsem k tomu našla. Nemám tušení, kdy se dostane do obchodů. Podle toho popisu to zní zajímavě, pro mě ješlě lépe, než ten předchozí parfém.

Nový parfém pro ženy od Seleny Gomez. Šumivá, intenzivní květinová vůně, která ztělesnuje filizofii žít život a milovat více. Vubrující veselá svěžest vodního melounu, bílého čaje a růžové limonády vás vtáhne do odhalení neočekávaného srdce nadčasové vytříbenosti. Nádherná kala je je krásně sladká a přesto vznešeně rafinovaná, tvořící exotický ale přesto elegantní znak. Tahistká vanilka a karamelizovaný cukr přidají dotek shovívavosti této jiskřivé, povznášející vůně, která oslavuje život a lásku.
Selena Gomez Vivamore Eau de Parfum, 3.4 oz A new fragrance for women by Selena Gomez. An effervescent, intoxicatingly floral fragrance that embodies the philosophy to live life and love more. The vibrant, cheerful freshness of watery melon, white tea, and pink lemonade draws you in to reveal an unexpected heart of timeless sophistication. The exquisite calla lily is beautifully sweet yet majestically refined, creating an exotic yet elegant signature. Tahitian vanilla and caramelized sugar add a touch of indulgence to this scintillating, uplifting creation for a fragrance that celebrates life and love.
Edit: Parfém už je pravdepoboně dostupýn na stránkách obchodu Macy's, kde se prodává i ten první. Stoji $59, což je asi 1130 Kč. Je to docela drahé, aspoň teda pro mě, lae i tak bych ho chtěla.

Selena Gomez's Fragrance Commercial

27. června 2012 v 16:42 | SelenQa
Byla zveřejněna reklama na selenin parfém. Je nádherná,ale pro mě strašně krátká. Snad je i nějaká delší verze.

Promotional

21. června 2012 v 10:19 | SelenQa
Objevily se fotky kabelky a krému,které jsou ośoučastí speciálního balení parfému.
imagebam.com imagebam.com

"Selena Gomez" Promo #3

28. dubna 2012 v 16:06 | SelenQa
Daší fotka z proma pro Selenin parfém.
imagebam.com

"Selena Gomez" Promo #2

15. dubna 2012 v 12:25 | SelenQa
Objevila se jedna nová fotka z promo + ta stará v HQ.
imagebam.com imagebam.com

"Selena Gomez" Promo

13. dubna 2012 v 18:02 | SelenQa
Objevila se první promo fotka pro Selenin parfém,který by se už brzy měl začít prodávat.Hrozně se těším,až se objeví reklama nebo celý promoshoot.
imagebam.com
 
 

Reklama